Czcionka: A+ A- Kontrast:

Zapraszamy na konferencję "Edukacja dwujęzyczna w Polsce - najnowsze trendy i badania" w ramach VII Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół Dwujęzycznych.

W dniach 6-7 listopada w I LO w Kołobrzegu odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Szkół Dwujęzycznych pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Pierwszą częścią wydarzenia jest konferencja w dniu 6.11., na którą zapraszamy (nieodpłatnie) dyrektorów i nauczycieli języków obcych z województwa zachodniopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z ramowym programem wydarzenia i przesłania zgłoszenia mailowego z podaniem imienia, nazwiska, zajmowanego stanowiska oraz nazwy placówki na adres: sekretariat@lokopernik.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 6.11. do godz. 12.00
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyka szeroko rozumianej dwujęzyczności oraz zintegrowanego kształcenia przedmiotowo-językowego (tzw. metoda CLIL).

Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności "Bilinguis" oraz I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu.

event29e
event29f
event29g
event29h

I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne
im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu
ul. Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg
(94)3544633, lub (94)3544588
sekretariat@lokopernik.pl
NIP: 671-18-33-973, REGON: 331406378
organ prowadzący: Powiat Kołobrzeski
nr konta Rady Rodziców:
74 1240 6508 1111 0010 8341 2049