I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

Ostatnia aktualizacja tej strony: 7 maja 2019. de fr en

Użyteczne linki:

Linki obowiązkowe:

POLIGLOTA 2019 - listy wyróżnionych

Jęz. angielski
gimnazja
Medaliści
    1. Aleksandra Sak (Gim Nr 3)
    1. Jakub Żelazny (Gim Nr 3)
    2. Wojciech Michalski (Gim Nr 3)
    2. Kamila Tetera (Gim Nr 3)
    2. Martyna Zalewska (Gim Nr 3)
    3. Kamil Wilk (Gim Nr 3)

Pozostali wyróżnienie (kolejność alfabetyczna)
Szymon Bednarski (Gim. Nr 1)
Krzysztof Bondalski (Gim Nr 3)
Natalia Brelik (Gim Nr 3)
Laura Ciesiołkiewicz (Gim. Nr 1)
Julita Gobosz (Gim Nr 3)
Olga Gołaś (Morska Kraina)
Dominik Hołup (Gim Nr 3)
Wiktor Jakób (Gim Nr 3)
Łukasz Janowski (Gim Nr 4)
Filip Jezierski (Siemyśl)
Karolina Król (Rymań)
Wiktoria Lebiedź (Gim Nr 3)
Kamil Maj (Dźwirzyno)
Jakub Nowakowski (Gim Nr 1)
Szymon Pawlicki (Dźwirzyno)
Marcel Pieper (Gim. Nr 1)
Wojciech Sabała (Gim. Nr 1)
Dawid Sacharczuk (Gim. Nr 1)
Mikołaj Skorupiński (Gim. Nr 1)
Vanessa Soćko (Gim. Nr 1)
Natalia Wiatrzyk (Gim Nr 3)
Wiktoria Ziegler (Gim. Nr 1)
Łukasz Żuchniewicz (Gim. Nr 1)

klasy VIII
Medaliści
    1. Tomasz Foryś (SP Nr 1)
    1. Julia Michalak (SP Nr 7)
    2. Filip Chwaleba (Morska Kraina)
    3. Besna Mohamad (SP Nr 6)
    3. Gabriela Rutkowska (SP Nr 1)

Pozostali wyróżnieni (kolejność alfabetyczna)
    Marlena Andziak (SP Nr 7)
    Maksym Celiński (SP Nr 1)
    Jakub Dresler (SP Nr 7)
    Alicja Głąbik (SP Nr 7)
    Maja Hromadiuk (Morska Kraina)
    Nina Jakubowska (SP Nr 7)
    Maja Juszyńska (SP Nr 7)
    Weronika Kołodziejczak (Mor. Kraina)
    Maciej Konert (SP Nr 7)
    Wiktoria Kraśniewska (SP Nr 7)
    Grzegorz Kupicha (SP Nr 7)
    Oskar Lepa (SP Nr 1)
    Aleksander Łasecki (SP Nr 7)
    Oliwier Maciążek (SP Nr 7)
    Kasper Maksymowicz (SP Nr 7)
    Nikola Michalczyk (SP Nr 1)
    Małgorzata Mielcarek (SP Nr 7)
    Adrijan Mullarama (Rymań)
    Maja Niewęgłowska (SP Nr 6)
    Wiktor Pasternak (SP Nr 7)
    Pola Rapacz (SP Nr 7)
    Antonina Trafas (Morska Kraina)
    Julia Wojtowicz (SP Nr 1)
    Oliwia Zdrojewska (SP Nr 2)

Jęz. niemiecki
gimnazja
Medaliści
    1. Mateusz Jasiński (SP Dźwirzyno)
    2. Kamila Maciejewska (SP Dźwirzyno)
    3. Michalina Kusiakiewicz (SP Dźwirzyno)

Pozostali wyróżnieni (kolejność alfabetyczna)
    Oliwia Dulkiewicz (SP Dźwirzyno)
    Kamil Maj (SP Dźwirzyno)

klasy VIII
Medaliści
    1. Szymon Trojanowicz (SP Nr 7)
    2. Nikolas Bukowiński (SP Nr 9)
    3. Wiktoria Jaremowicz (SP Nr 6)

Pozostali wyróżnieni (kolejność alfabetyczna)
    Karolina Belz (SP Nr 5)
    Marta Ciba (SP Ustronie Mor.)
    Miriam Denejko (SP Dźwirzyno)
    Jakub Jasiński (SP Nr 1)
    Wiktoria Jedlak (SP Nr 7)
    Filip Jezierski (SP Siemyśl)
    Kamil Kuś (SP Siemyśl)
    Magdalena Łysiak (SP Nr 7)
    Wojciech Maciejewski (SP Siemyśl)
    Jakub Marchlewski (SP Nr 7)
    Natan Matuszczak (SP Nr 1)
    Aleksandra Przeździecka (SP Mrzeżyno)
    Julia Przytocka (SP Siemyśl)
    Gabriela Rutkowska (SP Nr 1)
    Martyna Witek (SP Nr 6)


Zapraszamy na wręczenie dyplomów wyróżnionym we
wtorek 21 maja, o godz. 14:00, w auli I LO.

Dyplom jest potwierdzeniem uzyskania wysokiego miejsca w zawodach wiedzy na szczeblu powiatowym, za które kandydat do szkoły ponadgimnazjalnej otrzymuje w postępowaniu rekrutacyjnym 1 pkt.

do góry strony

Autorzy witryny: Grzegorz Kostałkowicz, Marek Muciek – kształt ogólny, kody.

Autorzy strony: zespół języków obcych ILO – treść, Marek Muciek – kody.