I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

Ostatnia aktualizacja tej strony: 10 lipca 2020. de fr en

Użyteczne linki:

Linki obowiązkowe:

Wyniki klasyfikacji 2020


Liczba uczniów w szkole - 574
Liczba uczniów promowanych - 570 (99,3 %)


Rozkład ocen na koniec roku:

Średnia szkoły (bez religii): 4,09

Honorową "promocję cum laude",
przyznawaną przez Radę Pedagogiczną najlepszemu uczniowi klas I i II,
otrzymała
Natalia Brelik


Świadectwo z wyróżnieniem
(średnia ocen nie mniej niż 4.75 i co najmniej bardzo dobra ocena z zachowania)
otrzymali następujący uczniowie klas I i II:

klasa Ia
Eliza Matuszczyk

klasa Ib
Oliwia Cichaczewska
Paulina Górska
Besna Mohamad
Dominika Pawłowska
Aleksandra Przeździecka
Maja Strzelczyk
Szymon Trojanowicz

klasa Ic
Izabela Idzi
Nicol Śnioszek

klasa Id
Piotr Balon
Tomasz Foryś
Alicja Głąbik
Piotr Kozłowski
Wiktor Łangowski
Wiktor Pasternak
Ewa Waścińska
Filip Wyszkowski

klasa If
Aleksandra Laskowska
Dominik Lepa
Aleksandra Pita
Milena Telej

klasa Ig
Wiktoria Andrulonis
Natalia Brelik
Julia Buszka
Julia Gawrońska
Hanna Ginter
Aleksandra Gos
Anna Hrycyk
Julia Kurlapska
Wojciech Michalski
Liwia Miszczyszyn
Patrycja Pujanek
Oliwia Sokolik
Kamil Wilk
Wiktoria Targus
Martyna Zalewska
Patrycja Zasada

klasa Ih
Dorota Czugała
Aleksandra Sak
Mateusz Jasiński
Stanisław Kolańczyk
Amelia Tomaszewska

klasa Ii
Jakub Jasiński
Filip Kawiński
Mikołaj Kużownik
Agata Mycio
Anna Nadziejko
Szymon Pawlicki
Kinga Prośniewska
Miłosz Rogala
Wojciech Sabała
Dawid Siekierski
Natalia Trojanowska
Wiktoria Ziegler

klasa Ij
Martyna Drozdowska
Eryk Moszkowicz
Maryna Smaruj

klasa IIa
Delphine Dieu
Karolina Jaroszewska
Weronika Jóźwiak

klasa IIb
Agata Klimczak
Kinga Kosakowska
Mateusz Łuczak
Maja Mackojć
Oliwia Matuk
Karol Mehal
Maksymilian Patoła
Aleksandra Sienkiewicz
Marta Tymek
Helena Wojakowska

klasa IIc
Hanna Hester
Aleksandra Kmieć
Julia Pawlak
Aleksandra Wąsowicz

klasa IId
Aleksandra Kawa
Monika Magdziarek
Leszek Miernicki
Iga Moskwa
Adam Sieruga
Julia Sobiło
Maja Sobiło
Aleksandra Ziemiańska
Klaudia Ziółek

klasa IIe
Oliwia Gajo

Ponadto, nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych w dniu święta szkoły otrzymali:

Wiktoria Andrulonis
Hanna Balon
Natalia Brelik
Marcin Brzóska
Klaudia Ciesak
Jan Dawid
Delphine Dieu
Paweł Dzwonek
Oliwia Firlinger
Tomasz Foryś
Marcel Gajkowski
Julia Gruchała
Małgorzata Grzywińska
Krzysztof Kabaciński
Aleksandra Kawa
Aleksandra Kmieć
Kinga Kosakowska
Martyna Kostuś
Kathrin Krull
Zuzanna Kujawa
Leszek Miernicki
Agnieszka Miściur
Iga Moskwa
Agata Mycio
Maksymilian Patoła
Aleksandra Pita
Miłosz Rogala
Adam Sieruga
Julia Sobiło
Maja Sobiło
Natalia Tatar
Alicja Wach
Aleksandra Widorowska
Krzysztof Wilczyński
Kamil Wilk
Helena Wojakowska

Listy nagrodzonych uczniów klas III znajdują się na stronie Absolwenci 2020

do góry strony

Autorzy witryny: Grzegorz Kostałkowicz, Marek Muciek – kształt ogólny, kody.

Autorzy strony: wychowawcy klas – statystyki, Marek Muciek – tekst.