• Martyna Michałowska, Karol Kobus, Miłosz Mazurek, Wiktoria Andrulonis, Eliza Matuszczyk, Wiktor Bartocha, Bartosz Cieślicki, Mikołaj Wróblewski, Oskar Kujawski w olimpiadzie historycznej,
  • Wiktor Zeigler w olimpiadzie geograficznej,
  • Kamil Wilk w olimpiadzie chemicznej,
  • Piotr Balon, Stanisław Kopański, Filip Kowalczyk i Ewa Waścińska w olimpiadzie przedsiębiorczości.
W sporcie:
  • Besna Mohamad, Ewa Dzwolak, Aleksandra Sałach, Agnieszka Miściur, Oliwia Roganowska, Iga Wysoczańska, Aleksandra Krzesicka zdobyły srebrny medal (II miejsce) w ogólnopolskich zawodach LA szkół średnich,
  • Jan Jakubowski, Marcel Chomicz, Radek Chojnacki, Wojciech Libera zdobyli V miejsce w ogólnopolskich zawodach LA szkół średnich,
  • Blanka Daciów, Nadia Dorobisz, Izabella Gończar, Aleksandra Poradowska, Aleksandra Sałach, Aleksandra Słoboda zdobyły V miejsce w sztafetowych biegach przełajowych,
  • Filip Chmura, Tadeusz Jagniewski, Jan Jakubowski, Mateusz Jasiński, Jakub Jurczak, Kacper Obuchowski, Borys Papucewicz, Dawid Siekierski, Piotr Świderek, Łukasz Żuchniewicz zdobyli IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych,
  • Wojciech Śmigielski, Kajetan Kosiński, Wojciech Ociepa zdobyli IV miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców 3x3,
  • Agata Mycio, Miłosz Rogala, Krzysztof Kabaciński, Paweł Kossowski, Alan Kmitowski zdobyli złoty medal (I miejsce) w finale Wojewódzkiej Licealiady w Szachach Drużynowych
  • • Aleksander Błaszczyk, Radosław Chojnacki, Jan Mikołajski, Grzegorz Głogowski, Patryk Wieruszewski, Grzegorz Breliński, Wojciech Libera, Alan Zakrzewski, Robert Schellner, Jakub Jasiński, Filip Kawiński, Miłosz Rogala, Piotr Skrzypczak zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.
Poza tym:
  • Julia Pawlak została laureatką Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent” jako jedna z 26 najlepszych polskich maturzystów.